0 0,00 Kč

Festool - GARANCE NEJLEVNĚJŠÍ CENY

U značky FESTOOL jsme zavedli "Garanci nejlevnější ceny", co ale tato služba znamená ?

Ceny na našem e-shopu jsou primárně nastavovány tak, aby byli nejlevnější na trhu. Nicméně se může občas stát, že nám něco uteče. Proto je naše služba ještě rozšířena.

Pokud najdete u autorizovaného prodejce FESTOOL lepší cenu než je u nás, stačí nám poslat nebo uvést při objednávce do poznámky odkaz a my Vám cenu automaticky upravíme tak, aby se Vám nákup u nás vyplatil! Tuto službu nabízíme i zpětně 1 týden. Pokud tedy u nás nakoupíte, ale zjistíte, že to je jinde levněji a upozorníte nás na to, bude Vám vrácen rozdíl.

Jak tedy postupovat ?

V případě nové objednávky, stačí do poznámky uvést, že jste zboží našli jinde za nižší cenu. Ideálně poslat odkaz. Cena Vám bude snížena.

V případě již realizované objednávky, stačí zaslat na email odkaz na zboží levněji a my Vám zašleme opravný daňový doklad a rozdíl pošleme na Váš účet.

POZOR !!!

Tato garance se vztahuje na běžný prodej. Pokud běží nějaká slevová akce, která už u nás skončí a jinde ještě je, nejsme schopni tu akci akceptovat pro tuto Garanci.

Příklad - akce vysavače! FESTOOL udělá akci kdy jsou vysavače po určitou dobu nebo v určitém množství o 15% levnější. U nás už se akce vyprodá, ale jinde ještě nějaké akční vysavače mají - my už je ale sehnat nemůžeme. V tuto chvíli tedy cenu upravit neumíme.