0 0,00 Kč

O nás

Internetový obchod Zanakupku.cz provozuje společnost KN WOOD s.r.o. ze Sokolova, která se již několik let zabývá prodejem profesionálního nářadí, barev a laků. Společnost se věnuje zejména prodeji značek FESTOOL, MAKITA a MAFELL, ale i dalším značkám působícím na našem trhu. Tento internetový obchod je zaměřen nejen na profesionální nářadí ale i jak jeho název napovídá na dobrou cenu. Naším závazkem je poskytnout zákazníků nejlepší možnou cenu při zachování kvality. Veškeré produkty na tomto eshopu lze zakoupit i vyzvednout také na naších dvou kamenných prodejnách v Sokolově. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolování tak aby dokázali nabídnout kvalitní informace a poradentství. Aktivně spolupracujeme s výrobci nářadí a veškeré případné dotazy řešíme přímo s techniky.

V našich prodejnách i skladech se nacházejí tisíce položek včetně novinek. Každý den dochází k doplňování skladových zásob a rozšiřování sortimentu. Díky našim zákazníkům jsme byli schopni rozšířit naše portfolium tak abychom dokázali komplexně pokrýt potřeby truhlářů, tesařů, zedníků a dalších profesí. Provozujeme i půjčovnu nářadí a jsme schopni zajistit návštěvu techniků přímo u Vás na dílně.

Naším cílem je i díky větší a rostoucí skupině zákazníků zajistit u dodavatelů větší nákupy s množstevní slevou a díky tomu jsme schopni zajistit pro Vás výhodné akce. Velmi důležitým aspektem spolupráce je registrace na našem e-shopu, která Vám umožní zjistit aktuální akční ceny ale i ceny individuálně nastavené na základě odběrů a potřeb.

Nejsme jen internetový obchod, ale snažíme se i vybudovat vzájemnou komunitu nadšenců, kteří spolu komunikují, radí si a spolupracují.